O hudbe a obrazoch.

Autor: Nicholas Wintzler | 17.8.2019 o 18:47 | (upravené 17.8.2019 o 19:44) Karma článku: 1,08 | Prečítané:  134x

Myslím si, že vizuálne „znenie“ hudobného albumu je veľmi dôležité. Človek si nekupuje len kus hudby, ale aj kus vizuálneho umenia.

Preto môžete niektorí z vás sledovať moje fotografie za sprievodu hudby. Najčastejšie je to hudba iných umelcov, nie moja. Je to hudba, ktorá ma inšpirovala vytvoriť dielo. Podľa môjoho názoru, ak poslucháč (hlavne tvorivý človek) nie je schopný tvoriť z tohto druhu inšpirácie, tak nepočúva hudbu dostatočne vášnivo, alebo počúva nesprávnu hudbu. Takú, ktorá mu nesedí a sám si tento fakt neuvedomuje pretože o tom nepremýšľa. A to je tragédia dnešnej doby, v ktorej sa čoraz viac z muziky stáva tzv. muzak. 

 

Ak sa tu nájde niekto, kto sleduje moju tvorbu na iných sociálnych sieťach, ten vie, že sa blíži výstava týchto diel v Košickom výmenníku Obrody. Vernisáž sa uskutoční 27. septembra 2019 o 18:00. Výstava bude k dispozícii do 23. novembra 2019. Výstave patrí názov Obyčajné príbehy.

„Názov Obyčajné príbehy je úplne nenáročný a jednoduchý. Vyjadruje storytellingovú stránku mojej tvorby a prezrádza tak to, že príbeh každého obrazu tkvie v úplne bežnej alebo každodennej situácii, v každodenných pocitoch ako sú strach, nenávisť, láska, výčitka. Súčasťou niektorých obrazov bude aj QR kód, ktorý v sebe ukrýva odkaz na video. Po naskenovaní si môžete video prehrať. Objavíte tak VIZUÁLNO-ZVUKOVÉ prevedenie konkrétnej fotografie,“ 

-nicholas wintzler

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PÍŠE NOURIEL ROUBINI – FÓRUM

Toto bude iná kríza ako minulá

Iná kríza bude potrebovať iné riešenia.

Rada "vyhýbajte sa stresu" je nanič, vraví psychiater

Rady, ako sa v dnešnej dobe nezblázniť.


Už ste čítali?